• zdenka@klubpodnikatelekzlin.cz
  • Zlín

Děkujeme všem, kteří fandí ženskému regionálnímu podnikání
a jsou partnery této konference!

Taky si říkáte, že je škoda vnímat úspěšné podnikání jen jako ryze mužskou záležitost?

Na jaře 2024 proběhne historicky první konference podnikatelek Zlínského kraje, kde společně vytvoříme inspirativní prostředí pro sdílení rozmanitých zkušeností a perspektiv, které ženský byznys nabízí. A vy můžete být u toho.

Omezenému počtu firem a institucí nabízíme vzájemně přínosné finanční, barterové, nebo mediální partnerství. Hlavním sponzorům přitom poskytneme prostor pro přímou prezentaci v naší konzultační zóněBěhem jednoho odpoledne tak můžete oslovit široké spektrum potenciálních zákaznic či externích spolupracovnic z různých oborů.

Další partneři pak mohou v sále umístit svůj roll-up či jiné propagační materiály nebo se zviditelnit prostřednictvím dárkových předmětů, které si účastnice odnesou. Samozřejmostí je vložení loga na web konference a prezentace na sociálních sítích s více než 3 tisíci sledujících.

Souzníte s naší vizí a nechcete propásnout příležitost spojit jméno vaší firmy s touto lákavou akcí? Napište nám nebo zavolejte. Zdenka, zakladatelka Klubu podnikatelek ze Zlínska, který konferenci zaštiťuje, s vámi ráda doladí podrobnosti.

Kontaktní e-mail: zdenka@klubpodnikatelekzlin.cz
Telefonní číslo: 777 010 447

Děkujeme za podporu a těšíme se na spolupráci!